Wyszukaj

Reklama

Obsługiwane przez usługę Blogger.
wtorek, 15 marca 2011

Bukiet ze skarpetek - prezent z okazji narodzin dziecka

Autorem artykułu jest Kinga Bobowska

Żadna kobieta nie oprze się bukietowi róż. Zwłaszcza mama dzidziusia będzie  zadowolona, jeśli dostanie różany bukiet, który nie zwiędnie I nie będzie wymagał częstej zmiany wody w wazonie.
Bukiet ze skarpetek dostarczy jej kompletu siedmiu par bawełnianych, niemowlęcych skarpetek w sam raz na mroźne zimowe dni. Jest to alternatywa dla tradycyjnych kwiatów, ciesząca się popularnością wśród świeżo upieczonych ojców, a także wśród bliskich młodej mamy, którzy chcą jej podarować prezent z okazji tak ważnego wydarzenia jakim są narodziny dziecka.
Bukiet ze skarpetek

Każda para skarpetek jest zwinięta w  taki sposób, żeby przypominała wyglądem pąk róży. Dodatek dekoracyjny stanowią sztuczne liście i kwiatki.                                                                    
Bukiety ze skarpetek są doskonałym prezentem dla świeżo upieczonej mamy na pierwszą wizytę do szpitala. Kwiaty te nie uczulają, nie powodują alergii i masz pewność, że zawsze zostaniesz z nimi wpusczony by odwiedzić rodziców z maleńswem.                                                                                           
 Bukiet ze skarpetek Bukiet ze skarpetek  Bukiet ze skarpetek
Ciągle zastanawiasz się co kupić przyszłej mamie z okazji narodzin jej dziecka? - zamiast tradycyjnych kwiatów wybierz bukiet z niemowlęcych skarpetek, którego na pierwszy rzut oka nie odróżnisz od bukietu z kwiaciarni.
Bukiet dla bobasa
---
Kinga Bobowska

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Translate

Popularne posty

Archiwum bloga

Obserwatorzy