Wyszukaj

Reklama

Obsługiwane przez usługę Blogger.
wtorek, 15 marca 2011

Bukiet z ciuszków dla młodej mamy

Autorem artykułu jest Jacek Malinowski

Zastanawiasz się, co kupić na prezent dla świeżo upieczonej mamy lub obojga rodziców. Podaruj im ciuszki dla niemowlaka! Ale nie w paczce czy siatce tylko w bukiecie.
Coraz częściej spotykanym i coraz bardziej lubianym przez darujących i obdarowywane mamy prezentem są bukiety z ciuszków niemowlęcych. To nie jest polski zwyczaj czy tradycja bo przywędrowała do nas z krajów anglosaskich ale „robią największą karierę" w Stanach Zjednoczonych i stamtąd wzorce takich bukietów zawitały do Polski. Na całym niemal świecie zapanowała wręcz moda na bukiety z ubranek, tzw. (ang) „baby clothing bouquets". Bukiety z ubranek niemowlęcych otrzymują młode mamy zarówno przed porodem jeszcze na spotkaniach przed narodzinami dziecka, jak i podczas odwiedzin znajomych po narodzinach. Dobrze wykonane bukiety z ciuszków niemowlęcych w swoim wyglądzie z daleka bardzo przypominają wiązanki tworzone z żywych kwiatów, a tyle tylko, że w miejsce części kwiatów układa się zwinięte na kształt płatków róży niemowlęce ubranka. Połączenie ciuszków niemowlęcych z delikatnymi kwiatami pozwala tworzyć bardzo indywidualne i piękne bukiety wykonane z niemowlęcych ubranek i ślicznych sztucznych kwiatów i liści, w reprezentacyjnych, bardzo często stylowych opakowaniach.
Niestety - bukiet z ubranek dla dzieci musi być wykonany dobrze i musi zawierać dobrej jakości materiały: zarówno ciuszki jak i kwiaty ozdobne. Często widuje się parodnie takich bukietów sprzedawanych na portalach aukcyjnych za kwoty rzędu 30 PLN. Nie polecamy kupować takich bukietów - zawiedziecie się sami i radości dla mamy też z tego nie będzie. Jeżeli już chcesz sprawić radość młodej mamie czy też obojgu świeżo upieczonych rodziców - poszukaj w Internecie dobrego sklepu z artykułami dla dzieci i tam dokonaj zakupu. Z pewnością kwota jaką będzie trzeba przeznaczyć, będzie większa, ale zobaczysz, że warto.
---
Lexodes - ciekawe informacje

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Translate

Popularne posty

Archiwum bloga

Obserwatorzy